




Корморізка Viors ручна ТМ "Shadow" — новинка на ринку України.
Кормоподрібнювач ручної побутової за лічені хвилини роботи приготує необхідний комбікорм для тварин або свійської птиці. Корнеплоди або бахчеві культури засинаються в бункер, внутрішня сторона камери якого покрита полімерним покриттям, всередині камери встановлений металевий барабан-терок. Барабан рухається ручкою, унаслідок чого відбувається процес подрібнення.

Корпус годівниці виготовлений із пофарбованого металу, комірка барабана-тертки становить 15 см. Стійкі ніжки та широкий жолоб для виходу готового продукту дають можливість користувачеві комфортно експлуатувати подрібнювач.
Замовляйте зараз Корморізку Viors ручну у нашому інтернет-магазині і оцініть її переваги гідно!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Фрукти, Коренеплоди, Стебловий корм |
| Тип приводу | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм розтирання | Барабан |
| Тип пристрою | Ручний |
| Швидкодія | 5 кг/ час |
- Ціна: 1 500 ₴
