




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр кришки 24/24 см
Тен для похилого віку, кришка з підігрівом для душу 100 літрів
Тін потужність 2 кВт-шнур завдовжки 1,5 метра – терморегулятор нагрівання води від 30 до 90 градусів. природним способом.",
Розміри тену
Довжина 37 см
Ширина 20 см
Висота 20 см
Довжина нагрівального елемента 26 см.

| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр люка | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 850 ₴


