




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wwor – новий бренд наручних годин. Годинник даного
виробника виконані зі сталі, мають унікальний мінімалістичний дизайн і
надійний кварцовий механізм. Гарантія на годинник Wwor становить 12 місяців.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 1175-52 |
| Розмір | L (52) |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годин | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Дата |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основні | |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 3 700 ₴
