




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для дітей від 8 років
Бренд Skmei став одним з лідером продажів в Європі за 2019-й рік. Основним перевагою бренду є висока якість за дуже помірною ціною. Годинник оснащені механізмом Quartz і мають точний хід. Всі моделі виконані з використанням органічного, полікарбонатного скла з підвищеною ударостійкість. В комплекті йде офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ремінця | 22 см |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Тип | Для дівчаток |
| Застібка | Класична |
| Гарантія | 6 місяців |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Розміри, мм | 38х10 |
| Стать | Для дівчаток |
| Вага, г | 60 |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Формат часу | 12 год |
| Основний колір циферблату | Білий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Індикація | Хвилини Секунди Годинник |
| Вид індикації | Мітки |
| Тип механізму | Quartz |
| Фабрика збірки | Китай |
| Скло | Полікарбонатне |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| По діаметру годин | Невеликі |
| Колір ремінця | Білий |
| Механізм | Кварцовий |
| Колір ремінця/браслета | Білий |
| Задня кришка | Закрита |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
- Ціна: 495 ₴
