




Наручний годинник металеві Skmei

Skmei - бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість збірки. Головна місія бренду - годинник повинні бути настільки надійними, щоб без проблем витримувати навантаження під водою до 3-х метрів, мати ударостойкость і служити своєму господареві довгі роки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденному заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде офіційна гарантія на 12 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму
Quartz
ФУНКЦІЇ ГОДИН
функції
Потрійне час (2 циферблата і з дистанційним управлінням), секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
форма корпусу
прямокутний
Матеріал корпуса
сплав металів
водостійкість
3 атм - душ
Скло
мінеральне
колір корпусу
золотистий
Розміри, мм
49х14
РЕМІНЕЦЬ
матеріал ремінця
сталевий
колір ремінця
золотистий
застібка
дворівнева
довжина ремінця
25 см (регулюється)
Габарити
Діаметр
49 мм
товщина
14 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія
12 місяців




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Скло | Мінеральне |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Форма | Квадратна |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Тип | Розумні годинники |
| Застібка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Функції | Частота серцебиття, крокомір, повідомлення про вхідний виклик, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, дистанційне керування камерою, анти-лост, режими спорту та гімнастики |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручне безкоштовний додаток Apple і Android |
| Товщина | 14 мм |
| Розміри, мм | 49х14 |
| Вага, г | 30 |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Основний колір циферблату | Золотистий |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Індикація | хвилини секунди годинник |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Тип механізму | Quartz |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| По діаметру годин | Великі |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Механізм | Кварцовий |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Стать | Жіночі |
| Для жінок | Для жінок |
| У режимі очікування | Більше 3-х днів |
| У звичайному режимі | 2-6 днів |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Роздільна здатність дисплея | 160x80 |
| Повідомлення | Виклики, sms |
| Версія Bluetooth | 4 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Підтримка Sim-карти | Немає |
| Наявність камери | Немає |
| Процесор | Retek 8762 |
| Діагональ дисплея | 1.04" |
| GPS | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Розумний будильник | Є |
| Ємність акумулятора, мА*ч | До 200 |
| Пульсометр | Є |
| Час роботи | Більше 3-х днів |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип матриці | TFT |
| Водостійкі | Немає |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Оповіщення | Звукове, Вібрація |
| Операційна система | Android OS |
| Вікова група | Для дорослих |
| Інтерфейси | Bluetooth |
- Ціна: 1 460 ₴





