




Мужские спортивные водостойкие тактические с компасом часы.
Hemsut Military з компасом - годинник для виживання 6 в 1
Hemsut Military - унікальна модель, розроблена спеціально для військових. В годиннику є: компас, термометр, паракордовий ремінець, кремінь, свисток, підсвітку. Модель розроблена спеціально для використання в важких умовах і не боїться потрапляння води і морозів. Детальніше про функції:
1. Компас - в моделі стоїть надійний водний компас.
2. Паракордновий ремінець - при необхідності його можна розібрати та використовувати як мотузку. В екстрених випадках вона, наприклад, зупинить кровотечу.
3. Кремінь - призначений для екстреного розведення багаття.
4. Свисток - для сигналу лиха або відлякування тварин.
5. Термометр допоможе виміряти температуру повітря.
6. Підсвітка завдяки ній можна буде бачити час в будь-яку пору дня.
7. Напис Слава Україні! (спереду) Героям Слава! (ззаду) на годиннику.
В комплекті іде офіційна гарантія на 12 місяців.
МЕХАНИЗМ
-
-
Тип механизма
Quartz
-
НАЗНАЧЕНИЕ
-
-
Для военных
Тактические
-
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
-
-
Функции
Компас, будильник, секундомер, двойное время, термометр, тактическая застежка, подсветка, 2 батарейки
-
КОРПУС
-
-
Форма корпуса
Круглый
-
Материал корпуса
Поликарбонат
-
Водостойкость
5 атм - плаванье
-
Стекло
Поликарбонатное
-
Цвет корпуса
Темно-зеленый
-
Размеры, мм
52х15
-
РЕМЕШОК
-
-
Материал ремешка
Тканевый
-
Цвет ремешка
Арми
-
Застежка
Классическая
-
Длина ремешка
25 см (регулируется)
-
Сменный ремешок
Нет
-
ГАБАРИТЫ
-
-
Диаметр
52 мм
-
Толщина
15 мм
-
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ФУНКЦИИ
-
-
Наличие компаса
С компасом
-
ГАРАНТИЯ
-
Гарантия
12 месяцев




Модель с компасом разработанная для военных и экстремалов!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Атма |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина ремешка | 25 см (регулируется) |
| Для мужчин | Для мужчин |
| Стиль | Спортивный |
| Особенности | Инструкция на русском языке |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Тип | Армейские |
| Застежка | Классическая |
| Функции | Компас, будильник, секундомер, двойное время, термометр, тактическая застежка, подсветка, 2 батарейки |
| Дополнительные характеристики | Индикация месяца |
| Толщина | 15 мм |
| Диаметр | 52 мм |
| Размеры, мм | 52х15 |
| Вес, г | 60 |
| Материал ремешка | Тканевый |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Индикация | Минуты, секунды, часы |
| Вид индикации | Метки, арабские цифры |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Фабрика cборки | Китай |
| Стекло | Пластиковое |
| Форма корпуса | Круглый |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| По диаметру часов | Большие |
| Цвет ремешка | Арми |
| Механизм | Кварцевый |
| Особенности циферблата | Центральная секундная стрелка |
| Водостойкость | 5 атм - плаванье |
| Для военных | Тактические |
| Наличие компаса | С компасом |
| Пол | Мужской |
| Циферблат | Стрелочный+цифровой |
| Форма | Круглая |
| Материал | Пластик |
| Браслет/Ремешок | Тканевый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цвет браслета/ремешка | Зеленый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Батарейка |
| Класс влагозащиты | WR |
- Цена: 989 ₴





